Kaynak Su

Tesisimiz

Sevdiklerimize sizin kadar değer veriyor, içtiğimiz suyu önemsiyoruz. Yüksek standart ve kalitede üretimimizle sağlığınızı koruyoruz. Sağlık ve mutluluğunuz için Hediyem Su yanınızda.

FABRİKA FİZİKİ BİLGİLERİ

4500 m2 lik alanda; 300 m2 yönetim binası, 200 m2 sosyal tesis, 2250 m2 kapalı üretim ve 2500 m2 açık stok alanına sahiptir.

ÜRETİM TEKNİKLERİ VE KAPASİTESİ

Günlük 600 ton su üretim kapasitesine sahiptir. Tüm sistem kapalı ve tam otomatik sistemdir. Kaynağından şişelemeye kadar her aşama kapalı ve el değmeden planlı üretim kapsamında kalite yönetim izlenebilirlilik sistemiyle takip edilmektedir.

KALİTE STANDARTLARI

4 farklı üretim hattının her biri DÜNYA SU ÖRGÜTÜ (WHO), TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TS 266 ÜRÜN STANDARD BELGESİ ÜRETİM PROCESS lerine uygun kapalı tek hat sistemine sahiptir.

TEKNİK VE BİLİŞİM ALTYAPISI

Tüm alım-satım, kalite kontrol, ürün çıktı, planlı bakım onarım ve üretim otomasyon üzerinden kontrol edilmektedir. Aynı kalite ve standarttı takip eden otomasyon sistemi uygulanmakta ve takip edilmektedir.

TEMİZLİK VE DENETİM

Planlı üretim ve bakım, temizlik ve sanitasyon sistemi ile hem anlık iç parametre değişken alarm kontrol sistemi, hemde aylık planlı dış bağımsız denetim sistemi uygulanmaktadır. Hammadde kalite ve gıda kontrol sistemi uygulanmaktadır.

ÇEVRE BİLİNCİ

Çevre dostu bilinçi ve farkındalık amacıyla atık hammaddenin geri dönüşümü sağlanır. İnsan sağlığı için gerekli doğal mineralleri içeren kaynak suyunun arıtılmış hali evsel ihtiyaç için değerlendirilmektedir.
Back to Top