Biz

kimiz ?

Hediyem Su, sağlıklı ve kaliteli içme suyu çözümleri sunan bir firmadır. Misyonumuz, müşterilerimize saf, taze ve tatmin edici bir içme suyu deneyimi yaşatmaktır. Yüksek kalite standartlarına bağlı kalarak, modern teknolojileri kullanarak suyun doğal özelliklerini koruyor ve müşterilerimize en iyi kalitede suyu sunuyoruz.

Hediyem Su, temiz ve sağlıklı su temin etmek için sıkı hijyen ve filtrasyon süreçleri uygulamaktadır. Suyun doğal mineral içeriğini korumak ve doğal lezzetini sağlamak için özenle seçilen kaynaklardan suyu elde ediyoruz.

Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak için çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemiz arasında şişelenmiş su ve damacana su bulunmaktadır.

Hediyem Su olarak, sağlığınızı ve yaşam kalitenizi önemsiyoruz. Kaliteli su temini konusunda güvenebileceğiniz bir partner olmaktan gurur duyuyoruz.

Neden

Hediyem Su ?

 1. Yüksek Standart ve Kalite: Hediyem Su olarak, yüksek standart ve kalitede planlı üretim ve hizmet sunmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize güvenilir ve kaliteli bir su ürünü sunarak onların sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
 2. Sağlıklı Yaşam İçin: Su, insan vücudunun işleyişi için gereklidir ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için yeterli miktarda su tüketimi önemlidir. Hediyem Su, sizlere sağlıklı bir içecek seçeneği sunarak bu ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur.
 3. Doğal ve Değerli: Hediyem Su, doğal kaynaklardan elde edilen ve çevre dostu üretim yöntemleriyle işlenen bir üründür. Sürdürülebilir su kaynaklarına önem veriyor ve doğal kaynakları korumayı hedefliyoruz.
 4. İçecek ve Besin Kaynağı: Hediyem Su, içecekler arasında sağlıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Vücudumuzun su ihtiyacının bir kısmı içtiğimiz su ve diğer içeceklerden, besinlerde bulunan su miktarından ve metabolizma sonucu ortaya çıkan sudan karşılanır. Hediyem Su, size bu ihtiyacınızı karşılamada yardımcı olur.
 5. Müşteri Memnuniyeti ve Mutluluk: Müşteri memnuniyeti ve mutluluğu, Hediyem Su olarak önceliğimizdir. Planlı üretim verimliliği ve kalitemizle sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Sizlerin sağlığına önem veriyor ve memnuniyetinizi artırmayı hedefliyoruz.

Hediyem Su olarak, yüksek kaliteli üretim, sağlıklı yaşam, çevresel sorumluluk ve müşteri memnuniyetine odaklanarak sizlere değerli bir su deneyimi sunmayı amaçlıyoruz.

Siz de Hediyem Su’yu tercih ederek kaliteli ve sağlıklı suyu keşfedebilirsiniz. Sağlığınız ve mutluluğunuz için Hediyem Su yanınızda!

Kalite Hedefleri

Eğitimli personel sayısını artırmak için mesleki ve bireysel gelişimi sağlamak. Kalite yönetim sisteminin kurulması ve sürekli bir iyileştirme çalışmalarını yapmak. Üretilen ürünleri sıfır hata ile tüketiciye sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak.

ŞİRKET MİSYONU

Hayatın vazgeçilmez ihtiyacı olan suyu; kaliteden ödün vermeden, aile değerlerimizi geleceğe taşıyarak, toplumda su bilincini geliştirmek, tüketici odaklı çalışma stratejisi ile farkındalık yaratmak ve bireylerin yaşam kalitesini artıran içimi rahat kaynak su tüketicilere sunmaktır.

ŞİRKET VİZYONU

Sürekli geliştirdiğimiz standartlarımız ve eğitimli profesyonel kadromuzla, sektörümüzde güvenilir bir marka olmanın yanı sıra, müşteri memnuniyetine odaklı bir anlayışı benimsemişiz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, kalitemizin ve kolektif aklımızın bir yansımasıdır. Bu özelliklerimizle ülkemizde tercih edilen bir marka haline gelmek hedefimizdir.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Tüketicilere ve çalışanlarına karşı sorumluluk sahibi yönetim, su bilincini artırmaya yönelik sosyal faaliyetlerle hazırlamak, başarıyı ekip olarak kazanmak ve paylaşım esasını özümsemek, ISO standartlarında üretim ve sürekli gelişim, sağlıklı, güvenli, lezzetli ve kaliteli ürünler çıkararak tüketiciye duyulan saygıyı gösterme.

Çevre ve Sosyal Sorumluluk

 • Fabrika inşasında beton yerine çelik konstrüksiyon kullanılması.
 • Fabrika içerisindeki dolum ve yıkama hatlarının tam otomasyonlu alınmasıyla hammadde, elektrik anlamında gereksiz kullanımın önlenmesi.
 • Fabrikanın birçok bölgesinde kullanılan sıcak suyun güneş panelleriyle sağlanması
 • Arıtmadan çıkan atık suyun tarımda v.s kullanımı.
 • Fabrikada oluşan hammadde firelerinin geri dönüşüme kazandırılması
 • Geri dönüşüm tesisi projesi.
 • Kaynaktan itibaren doluma kadar olan süreçte suyumuza herhangibir kimyasalın temas etmemesi
 • Ülkemizdeki sporun ve sivil örgütlenmenin gelişmesi adına yöresel kulüp ve sivil toplum örgütlerine yapılan ürün, sponsorluk v.b destekler.
Adanın en iyisi...

Enes CEO - Dex

Severek tüketiyoruz, teşekkürler Hediyem Su ailesi..

Ahmet CEO - Sumak LTD.

Kıbrıs'ımıza kattıkları değerler için teşekkürler.

Merve Ev Hanımı

Back to Top