Hediyem Kaynak Su Tesisleri

SİZE VE SEVDİKLERİNİZE SİZİN KADAR DEĞER VERİYOR VE İÇTİĞİNİZ SUYU ÖNEMSİYORUZ.
photo
FABRİKA FİZİKİ BİLGİLERİ

4500 m2 lik alanda; 300 m2 yönetim binası, 200 m2 sosyal tesis, 2250 m2 kapalı üretim ve 2500 m2 açık stok alanına sahiptir.

photo
KALİTE STANDARTLARI

4 farklı üretim hattının her biri DÜNYA SU ÖRGÜTÜ (WHO), TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ TS 266 ÜRÜN STANDARD BELGESİ ÜRETİM PROCESS lerine uygun kapalı tek hat sistemine sahiptir.

photo
ÜRETİM TEKNİKLERİ VE KAPASİTESİ

Günlük 600 ton su üretim kapasitesine sahiptir. Tüm sistem kapalı ve tam otomatik sistemdir. Kaynağından şişelemeye kadar her aşama kapalı ve el değmeden planlı üretim kapsamında kalite yönetim izlenebilirlilik sistemiyle takip edilmektedir.

photo
TEKNİK VE BİLİŞİM ALTYAPISI

Tüm alım-satım, kalite kontrol, ürün çıktı, planlı bakım onarım ve üretim otomasyon üzerinden kontrol edilmektedir. Aynı kalite ve standartı takip eden otomasyon sistemi uygulanmakta ve takip edilmektedir.

photo
TEMİZLİK VE DENETİM

Planlı üretim ve bakım, temizlik ve sanitasyon sistemi ile hem anlık iç parametre değişken alarm kontrol sistemi, hemde aylık planlı dış bağımsız denetim sistemi uygulanmaktadır. Hammadde kalite ve gıda kontrol sistemi uygulanmaktadır.

photo
ÇEVRE BİLİNCİ

Çevre dostu bilinçi ve farkındalık amacıyla atık hammaddenin geri dönüşümü sağlanır. İnsan sağlığı için gerekli doğal mineralleri içeren kaynak suyunun arıtılmış hali evsel ihtiyaç için değerlendirilmektedir.