Üretim Aşamaları

ÜRETİM 5 AŞAMADA KAPALI SİSTEMDE YAPILMAKTADIR.
AŞAMA 1

Hediyem Su Ltd’e ait kaynaklardan el değmeden alınan su (içme suyu özelliğinde kaynağından alınan su rutin olarak mikrobiyolojik açıdan tahlil yaptırılır ve resmi makamlara sunulur), kapalı sistemle Tüfekçi Ömer Sokak No:24 Boğazköy/Girne adresindeki dolum tesisinde su alım ünitesine çelik depolardan aktarılır.

AŞAMA 2

Otomatik motorlar ile ihtiyaç oldukça çelik depolardan alınan su , “Ürün Suyu Hazırlama Ünitesi” sonrası kapalı sistemden geçerek ürün suyu tanklarına aktarılır

AŞAMA 3

Dolum öncesi ozonlama sisteminden geçen su bekletilmeden dolum grublarında ambalajlı ürün olacak şekilde el değmeden şişelenir. Tüm işlem aşamaları kapalı ve tek hat sistemi üzerindedir. Hiçbir suretle dış müdahale yapılmaz. Her aşama kendi iç ve dış kontrollereden geçer. Dolum öncesi ambalajlar (damacana, pet şişe, pet bardak folyo) ozonlu su ile yıkandıktan sonra dolumu yapılır. Ozon jeneratörü otomatik olarak havadaki nem ve ısıya göre kendi ayarlama ve dozunu otomatik düzenleme sistemine sahiptir.

AŞAMA 4

Dolumu ve emniyet güvenlik bandı/kapağı ile etiketi ve üretim tarih, son kullanım ve parti seri numarası ürün üzerine kodlanır.

AŞAMA 5

Tüketim öncesi stok alanında mutlak suretle en az 4 saat dinlendirilen su tüketiciye sunulmak üzere dağıtıcılara verilir.