Biz Kimiz

BAŞARMAK VE İLERLEMEK İÇİN SUDAN SEBEPLERİMİZ VARDIR. KALİTE... SAĞLIK... GÜVEN...
photo
ŞİRKET MİSYONU

Hayatın vazgeçilmez ihtiyacı olan suyu; kaliteden ödün vermeden, aile değerlerimizi geleceğe taşıyarak, toplumda su bilincini geliştirmek, tüketici odaklı çalışma stratejisi ile farkındalık yaratmak ve bireylerin yaşam kalitesini artıran içimi rahat kaynak su tüketicilere sunmaktır.

ŞİRKET VİZYONU

Su sektöründe standartlarımızı sürekli geliştiren, güler yüzlü ve eğitimli profesyonel yapısı ile güven duyulan kollektif aklı özümsemiş, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla ülkede aranan marka olmaktır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Tüketicilere ve çalışanlarına karşı sorumluluk sahibi yönetim, su bilincini artırmaya yönelik sosyal faaliyetlerle hazırlamak, başarıyı ekip olarak kazanmak ve paylaşım esasını özümsemek, ISO standartlarında üretim ve sürekli gelişim, sağlıklı, güvenli, lezzetli ve kaliteli ürünler çıkararak tüketiciye duyulan saygıyı gösterme.

Neden Hediyem Su

KENDİ KAYNAĞINDAN ÇIKAN KAYNAK SUDUR. KAYNAĞINDAN ÇIKTIĞI ZENGİN MİNERAL YAPISI İLE AYNI KALİTE VE DEĞERDE İLERİ TEKNOLOJİ MAKİNELERDE DOLUM YAPILDIĞINDAN, İÇİMİ YUMUŞAK VE RAHAT SU OLDUĞUNDAN, SAĞLIK AÇISINDAN GEREKLİ OLAN PH DEĞERİ DENGELİ, SODYUM DİYETİNE UYGUN, KALSİYUMU YÜKSEK ALKALİN SU OLDUĞUNDAN.

Kalite Hedefleri

EĞİTİMLİ PERSONEL SAYISINI ARTIRMAK İÇİN MESLEKİ VE BİREYSEL GELİŞİMİ SAĞLAMAK. KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN KURULMASI VE SÜREKLİ BİR İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINI YAPMAK. ÜRETİLEN ÜRÜNLERİ SIFIR HATA İLE TÜKETİCİYE SUNARAK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMAK.

ÇEVRE VE SOSYAL SORUMLULUK

Fabrika inşasında beton yerine çelik konstrüksiyon kullanılması

Fabrika içerisindeki dolum ve yıkama hatlarının tam otomasyonlu alınmasıyla hammadde, elektrik anlamında gereksiz kullanımın önlenmesi

Fabrikanın birçok bölgesinde kullanılan sıcak suyun güneş panelleriyle sağlanması

Arıtmadan çıkan atık suyun tarımda v.s kullanımı

Fabrikada oluşan hammadde firelerinin geri dönüşüme kazandırılması

Geri dönüşüm tesisi projesi

Kaynaktan itibaren doluma kadar olan süreçte suyumuza herhangibir kimyasalın temas etmemesi

Ülkemizdeki sporun ve sivil örgütlenmenin gelişmesi adına yöresel kulüp ve sivil toplum örgütlerine yapılan ürün, sponsorluk v.b destekler